דלג על Banners
Banners
דלג על תת בר עליון
תת בר עליון
דלג על כניסת חברים
כניסת חברים

כניסת חברים
דלג על בר עליון
בר עליון

תקנון האתר

שלום וברוכים הבאים למרכז ההזמנות הארצי
הטלפון של מרכז ההזמנות הוא : 072-2429999
מרכז ההזמנות משמש כמרכז
למכירת כרטיסים בלבד ולא כמרכז לשירותי מידע, כל המידע נמצא באתר עצמו האתר מעודכן 24/7.

האתר הינו קופת כרטיסים בלבד והינו אחראי על התכנים של ההצגות על האולמות וכדומה.
האתר לא קשור להפקה לאמרגן או ליוזם המופע ולכן אין לאתר זכויות על האירוע .
כל גיל
חייב בכרטיס למעט תינוק שוכב בעגלה. 
הכרטיסים שהוזמנו דרך האתר יחכו לכם בקופת האולם ביום ההצגה, יש להגיע לאסוף אותם מקופת האולם 30 דקות לפני המופע.
השובר עם ההנחה המחולק בגני ילדים תקף רק ביום המופע בקופת האולם,שעתיים וחצי לפני ההצגה, כאשר המחיר בקופה  גבוה ממחיר הכרטיס שנמכר במכירה מוקדמת.
נעשתה עסקה רגילה כרטיס האשראי נסלק והלקוח רוצה לשנות מיקום באולם, יש לבצע ביטול עסקה והזמנה מחדש.
 
 

האתר הינו אתר מאובטח בפרוטוקול ssl האתר מאובטח ומבוטח !!! 

 

המסמך כולל 5 חלקים עיקריים  והם :
 

 1. הדרכה וטיפים על השימוש באתר 
 2. תקנון השימוש באתר 
 3. מדיניות ביטול עסקה 
 4. אחריות לפיצוי ולשיפוי 
 5. החוק והסמכות השיפוטית

  1.    על השימוש באתר 

הכרטיסים המוצעים למכירה באתר הינם מתוך הקצאה ייחודית לאתר .
למופע ספציפי ניתן להגיע ע"י חיפוש בתיבה רכישה מהירה שמופיע בצד ימין של עמוד הבית, כמו כן בכל מופע שמוצע למכירה דרך האתר יופיע לחצן מהבהב " הזמן כעת " שיוביל ישר למפת האולם (בחירת שורה וכיסא ) ולהמשך הקנייה. 

 • מומלץ ביותר לפתוח " חשבון " באתר על מנת לקצר את תהליך הרכישה באתר
   
 • אנו מתחייבים בזה כי :

  א.      כתובתכם נשמרת במערכת שלנו בלבד .
  ב.     
  ההצגות והמידע שיועברו אליכם יהיו קשורים להצגות/אטרקציות לילדים בלבד. 
  ג.       אנא הקפידו למלא היטב את כתובת המייל שלכם היות ולשם יישלח אישור  ההזמנה עם שמכם ומספור הכרטיסים שהזמנתם באתר לפי שורה וכיסא . 
   

  רכישת כרטיסים באתר 

א. לאחר ההזמנה הראשונה באתר, בביקור הבא באתר תצטרכו להקיש רק את הדואר האלקטרוני שלכם תחת השדה משתמש קיים  ואז יועלו אוטומטית פרטיכם למעט מספר כרטיס האשראי שלכם שמפאת אבטחת המידע אינו נשמר במאגר ויש להקלידו בסיום כל רכישה.
ב . שימו לב ישנם אולמות שיש בהם יציע במידה ואזלו הכרטיסים באולם יש לשנות את האזור ליציע ואז תפתח לפניכם מפת האולם של היציע שממנה תוכלו לבחור את מקומות הישיבה שלכם .
ג . כאשר אתם נכנסים לאירוע שבו המקומות לא מסומנים לא תוצג מפת     אולם אלא בטבלה למעלה יהיה רשום שם האזור לרוב לא מסומן / אמפי .

בצד ימין יופיעו ספרות 00 בתוך משבצת ולידם שני חיצים למעלה ולמטה  זהו למעשה מונה כרטיסים שבו אתם קובעים את כמות הכרטיסים שאתם מבקשים לרכוש נא להקפיד למלא נתון זה אחרת ברגע שתקלידו על כפתור  "הוסף לסל " תקבלו הודעה של  "בחר מקומות " מכיוון שהמחשב לא יודע בכמה כרטיסים מדובר.

 

 • אנו מבקשים את התחשבותכם בעת בחירת המושבים : המערכת לא מאפשרת להשאיר כיסאות בודדים לדוגמא לא ניתן להזמין 5 כרטיסים מתוך 6 או 3 כרטיסים מתוך 4 . בנוסף אם למשל יש שמונה כרטיסים פנויים ברצף ואתם מעוניינים לרכוש רק 2 מתוכם אנא שימו לב לאופן הבחירה שלכם : אם תבחרו בדיוק במחצית המרחק תשארנה למכירה שתי שלשות של כרטיסים שאותן קשה למכור כי מרבית ההזמנות נעשות בזוגות וגם מי שירצה לרכוש רק שני כרטיסים מתוך השלושה לא יוכל היות והמערכת לא מאפשרת השארת כיסא בודד כך שאתם פוגעים בסיכויו של האחר לרכוש כרטיסים להצגה , דרך לפיתרון פשוטה היא הזזה אחת של כיסא לכאן או לכאן שתפתור את הבעיה. תודתנו נתונה לכם מראש . 
 • אנו מבקשים לרכוש כרטיסים לכל הצגה בנפרד ובשום דרך לא לקנות כרטיסים למספר הצגות בעיסקה אחת . דבר זה גורם נזק לתוכנת האתר. במידה ומקרה זה ייתרחש הנהלת האתר זכאית לבטל את ההזמנה לאלתר והרוכשים יקנסו בהתאם למדיניות הביטולים של האתר דהיינו פחות 5% מערך העיסקה .

2.    תקנון 

 • התשלום באתר הוא באמצעות כרטיס אשראי, הסליקה של הכרטיסים היא סליקה אוטומטית . 
 • ניתן לממש מבצעי כוכבים/נקודות של חברות האשראי במידה ומבצע כזה מתקיים  בהצגה מסוימת במקרה ואין לכם מספיק כוכבים/נקודות לביצוע העסקה – תחייב אתכם חברת האשראי בהתאם למדיניותה .  
 • את הכרטיסים ניתן לאסוף ביום המופע 20-30 דקות לפני תחילת המופע בקופות האולם . 
 • על מנת לקבל את הכרטיסים שהוזמנו באתר חובה - להציג בעת קבלת הכרטיסים את אותו כרטיס האשראי שבאמצעותו ביצעתם את הרכישה בעבור הכרטיסים בצירוף תעודה מזהה .  
 • רכישת כרטיסים בהנחה מחייבת -  הצגת כרטיס זיהוי מתאים ( וועד עובדים שבהסדר וועדים עם הנהלת האתר מוגבל לעד 5 כרטיסים לעובד) המקנה את ההנחה לה הינכם זכאים , עם קבלת הכרטיס הנרכש, במידה ולא יוצג הכרטיס הנ"ל נחייבכם במעמד המסירה בהפרש המחיר למחיר המלא ללא הנחה ובמזומן בלבד. 
 • הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות ( במקרים חריגים בלבד ) את המקומות שהוזמנו . גם ללא אישור המזמין גם כאשר הוא קיבל אישור מודפס של המקומות שהוא הזמין דרך האתר  וגם לבטל עיסקה במקרים מיוחדים בלבד.
 • באחריות הלקוח, שלושה ימים לפני המופע ,ובבוקרו של יום המופע, לבדוק באתר האינטרנט כי המופע אכן מתקיים במקום ובשעה המתוכננים.    ושהמופע לא נידחה לתאריך אחר מסיבה זו או אחרת

3.    ביטול / החזר כרטיסים שנרכשו באתר 

 

 • במקרה של ביטול מופע – יוחזר למזמין מלוא כספו ע"י זיכויי כרטיס האשראי. 
 • להצגות בימי חול ניתן לבטל כרטיסים עד 24 שעות לפני ההצגה,
  להצגות בשבתות ובחגים ניתן לבטל כרטיסים
  עד 72 שעות לפני המופע.  
 • להצגות ביום ראשון ניתן לבטל עד יום חמישי שלפני כן בשעה 18:30 
 • הזמנות שבוצעו ביום ההצגה – לא ניתן לבטל ! 
 • כרטיסים שהוזמנו בכרטיס אשראי מסוג דיירקט - ביטול או זיכוי יכול להתבצע רק באמצעות כרטיס אשראי רגיל.
 • היות והאתר אינו שומר פרטי כרטיסי אשראי או ת"ז של לקוחות מטעמי בטיחות על מנת לבטל כרטיסים יש להתקשר למרכז ההזמנות שממנו הוזמנו הכרטיסים לטלפון שמספרו : 072-2429999 בלבד !  ולמסור שוב את פרטי כרטיס האשראי לשם זיכוי. עפ"י חוק האתר שומר אך ורק את 4 הספרות האחרונות של בעל כרטיס האשראי משני טעמים האחד שבעל הכרטיס יידע כי העסקה בוצעה בכרטיס הנ"ל מול האתר ועל מנת לזהות את כרטיס האשראי שבו יש לבצע את הזיכוי במידה ונצטרך לעשות כן.
 • לא ניתן לבטל חלק שרירותי מתוך ההזמנה – כלומר לא ניתן למשל לרכוש באתר 3 כרטיסים ולבקש לבטל רק כרטיס אחד .  
 • לא ניתן לבטל כרטיסים להצגה  כאשר הכרטיסים להצגה אזלו.
 • כל ביטול/שינוי - מחייב בתשלום של 5% מסך ההזמנה .

  4. אחריות לפיצוי ולשיפוי

 

הננו מנסים לדאוג לכך כי שירותי האתר יהיו שוטפים וללא הפרעות ויהיו על פי תנאי ההתקשרות כאמור בהסכם זה, אולם למרות האמור ייתכן ויהיו שיבושים ו/או טעויות ו/או עיכובים ו/או הפרעות מסיבות סבירות במתן השירות ו/או מידע קלוקל בניגוד לאמור בהסכם זה וכדומה. הנכם מאשרים בזאת כי האמור בסעיף זה הובא לידיעתכם וכי ידוע לכם שאין לנו אפשרות "מלאה סגורה-הרמטית" לחסימת כל המפגעים, אולם במקרה שכזה הנכם מאשרים כי לא תהא לכם, ו/או למי מטעמכם תביעה מכל סוג שהוא בגין האמור בסעיף זה. 


   
5. החוק והסמכות השיפוטית


   
הנכם מסכימים כי החוק התקף ביחס להסכם זה הינו החוק התקף במדינת ישראל וכי        סמכות השיפוט הבלעדית ביחס להסכם זה תהא נתונה בלעדית לבית המשפט המוסמך שבתחום העיר חיפה בלבד. 


 השיחות באתר מוקלטות לצורך בקרה,תיעוד ושיפור השירות ! 

 

 

דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד